ANA SAYFA OTELİMİZ TERMAL BÖLÜMLER OTEL BÖLÜMLERİ REZERVASYON İLETİŞİM
Hakkımızda

1979 yılında BOLSANTUR A.Ş. adı ile kurulan şirketimiz ESKOP Otel İşletmeciliği ile Turizm sektöründe Bolu’ya hizmet vermeye başlamış olup, 1991 yılında Köroğlu Hotel ve 1993 yılında Termal Otel ile 25 yıldır Bolu’da sektöründe en iyisi olma yolunda mücadelesine devam etmektedir.

Şirketimizin ana düşüncesi:  “Ben Müşteri Olsam Ne İsterim?”  teması ile eksiksiz, müşterisi mutlu olan, aranan bir marka olma düşüncesi ile bugün otellerimizde yıllık %64 doluluk oranını sağlamış bulunuyoruz ve önümüzdeki yıllarda yeni yatırımlar yapmayı amaçlıyoruz.

Bolu’da Turizm 50 yıldır var olduğu halde gerçek yerini bulamamıştır. Ankara ve İstanbul arasında doğası bozulmamış yeşili, gölleri, termal suları ve zengin aktiviteleri ile BOLU gerçek bir turizm ve tatil cennetidir.

Türkiye’de 40 Derece doğal sıcaklıkta tek termal su Bolu’da çıkmakta, soğutulmasına gerek kalmadığı için özelliğini kaybetmeden insan sağlığına sunulabilmektedir.

Dağların eteklerindeki bol Oksijen içeren havası, insana dinçlik veren şifalı suları ile Bolu Termal Otel bir şifa cennetidir.

BOLSANTUR A.Ş. olarak önümüzdeki yıllarda Sağlık Turizmi yatırımlarına ağırlık vermeyi amaçlamaktayız.

Saygılarımızla

Mehmet İNCEAYAN

Yönetim Kurulu Başkanı
 


Bolu Termal Otel Havadan Genel Görünüm Bolu Termal Otel Havadan Genel Görünüm Bolu Termal Otel Bolu Termal Otel Kışın Karlar Altında

Bolu Termal Otel Dinlenme Salonu Bolu Termal Otel Dinlenme Salonu Bolu Termal Otel Bahçe Bolu Termal Otel BahçeCopyright:Bolu Termal Otel Bilgi ve Rezervasyon için 0 374 262 84 72
Web Design: Eylül Web Tasarım Ajansı